Posuvné dveře na stěnu

Uvažujete o posuvných dveřích? Kontaktujte nás!

Posuvné dveře na stěnu skvěle oddělují místnosti, u kterých není třeba zachovat zvukovou izolaci. Hodí se do šatny, kuchyně, chodby nebo zádveří (nikoliv však WC nebo koupelny), kde vám ušetří místo a zároveň vtisknou prostoru jedinečné kouzlo. Nezbytný je pouze volný prostor pro dveře podél stěny.

Jejich způsob otevírání a zavírání nevyžaduje žádné náročné úpravy stavebního otvoru (na rozdíl od posuvných dveří do pouzdra). Po zdi se dveře posouvají pomocí pojezdového mechanismu umístěného v garnýži. Stabilitu posuvných dveří zajišťuje ve spodní části dveří drážka a tzv. jezdec, který je umístěn na podlaze pod dveřmi a není tak vidět. Podlaha tedy není narušena žádnou kolejnicí nebo drážkou.

Posuvné dřevěné dveře zavěšené na skryté lištěInovativní řešení posuvných dveří

Nové posuvné systémy Minima vnesou do interiéru ještě více elegance. Dveřní křídlo se s lehkostí pohybuje po subtilním kování DIVA, speciální jodizované pojezdové liště s různou barevností. Nosnost lišty je 80 kg a je vybavena pojistkou proti samovolnému vypadnutí dveří z pojezdu. Objevte skrytou sílu v novém posuvném systému, tyhle dveře vám zkrátka nesmí chybět!

Podrobnosti k provedení posuvných dveří

Posuvné dveře na stěnu

Stavební otvor posuvných dveří se obkládá obložkovou zárubní bez falcu. Zárubně jsou zaslepené, tzn. bez otvorů pro panty, bez gumového těsnění a protiplechu zámku dveří. Dveře ovšem budete moci zamknout, pokud si objednáte dorazový hranol (sloupek).

Instalovat vám můžeme také posuvné dveře bez obložkové zárubně. Takové dveře jsou pověšené pouze v garnýži a překrývají otvor. Anebo lze dveře umístit na stávající kovovou zárubeň. V takovém případě se musí objednat obklad kovové zárubně pro posuv na stěnu a je nutné počítat se snížením průchodu zárubní.

Jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře se mohou po zdi posouvat na pravou nebo levou stranu, případně na obě strany. Dveře mohou mít také jedno křídlo posuvné a druhé pevné. Pojezdový mechanismus je umístěn v garnýži a křídlo se pohybuje po kolejnici. Garnýž pro vás vyrábíme ve stejném provedení jako dveře, případně vám na zakázku dodáme garnýž z eloxu nebo nerezu.

Garantujeme vám pohodlnou obsluhu a dlouhodobou funkčnost dveří díky špičkovým pojezdům a kvalitní garnýži.

Vyberte si dekor svých nových dveří

Vyberte si dekor svých nových dveří

Posuvně dveře před stěnu a jejich zárubně vyrábíme z dýhy, lamina nebo folie, přičemž křídla dveří mohou být plná nebo prosklená. V ceně posuvných dveří máte také vždy madlo v provedení mosaz, nikl, patina nebo nerez. Rádi vám ale namontujeme i jiný typ madla, na kterém vám připravíme individuální kalkulaci. Stejně tak můžete dveře na zakázku mořit, lakovat do libovolného odstínu dle vzorníku RAL, tónovat, bělit apod. Záleží jen na vašem přání.

Prohlédněte si schéma posuvných dveří KASARD

Jednokřídlové posuvné dveře na stěnuDvoukřídlové posuvné dveře na stěnu

Dvoukřídlové posuvné dveře na stěnu s 1 pevným křídlem

Jednokřídlové s nosnou lištou

  

Inspirujte se z realizací posuvných dveří na stěnu

Posuvné dveře na stěnu 14

Posuvné dveře na stěnu 13

Posuvné dveře na stěnu 12

Posuvné dveře na stěnu 11

Posuvné dveře na stěnu 10

Posuvné dveře na stěnu 9

Posuvné dveře na stěnu 8

posuvné dveře na stěnu 7

Posuvné dveře na stěnu 6


Orientace otvírání dveří a stavební otvory

Nevíte si rady s orientací otvírání dveří a s přípravou stavebních otvorů? Zjistěte více.

Rychlý kontakt

Obchodní oddělení :

Tel.: 554 252 385, 554 252 164
Fax: 554 252 284
E-mail:


© 2024, RD Rýmařov – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑