Obklad ocelové zárubně

Tam, kde není možné vybourat staré ocelové zárubně, nabízíme obklad, který spolu s dveřním křídlem zajistí celistvost kompletu.

Obklad ocelové zárubně je řešením pro zákazníky, kteří již nemohou v kanceláři, bytu nebo v rodinném domku realizovat stavební úpravy nutné k vybourání staré ocelové zárubně. Jediným zásahem tak zůstává odstranění původních závěsů.

Obklad ocelové zárubně

Naše řešení obkladu ocelové zárubně umožňuje použití dveří ve standardních rozměrech. Výhodou tohoto řešení je, že dveře tak mohou být, v případě potřeby, v budoucnu zavěšeny do jakékoliv jiné zárubně. Obklad však musí být rozměrově vyroben atypicky. Světlý průchod zárubni se zmenší o 3 cm na šířku a o 1,5 cm na výšku.

Obklad ocelové zárubně

Přesto, že obložená ocelová zárubeň s dveřmi je vzhledově téměř shodná s klasickou obložkovozu zárubní, tak doporučejeme zákazníkům, aby si nechali staré ocelové zárubně odstranit a stavebně upravit stavební otvor na potřebné rozměry. Jde o to, že většinou jsou původní zárubně utopené v podlaze, kolem zárubní jsou různé výklenky a úkosy. Cena za výrobu atypických rozměrů dveří a obkladu, včetně různých úprav a ořezů obložek, je pak mnohdy vyšší než náklady na vybourání starých zárubní. Takto upravené zárubně pak nepůsobí dobrým estetickým dojmem.

Další možností obkladu ocelové zárubně je tzv. "L" obklad ocelové zárubně. Jedná se o částečné obložení ocelové zárubně, kde na závěsové straně zůstává viditelná ocelová zárubeň a zdruhé strany dveří je pohledově obložková zárubeň. Tento typ obložení je vhodný například pro vstupní dveře do bytů, kde z bezpečnostního hlediska je ocelová zárubeň nutností a není možné ji kompletně obložit obkladem ocelové zárubně.

Obklad ocelové zárubně

Potřebujete poradit s výběrem obkladu kovové zárubně? Kontaktujte nás!

Fotogalerie

KASARD 2

KASARD 1

Kontaktní formulář s telefonem

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Orientace otvírání dveří a stavební otvory

Nevíte si rady s orientací otvírání dveří a s přípravou stavebních otvorů? Zjistěte více.

Rychlý kontakt

Obchodní oddělení :

Tel.: 554 252 385, 554 252 164
Fax: 554 252 284
E-mail:


© 2024, RD Rýmařov – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑