RSS

Co je u nás nového?

I letos vystavujeme na veletrhu IBF, který se koná na brněnském výstavišti. Přijďte si prohlédnout náš stánek Kasard P151.

Posuvné dveře do pouzdra jsou nejen velmi výhodné z hlediska úspory místa v interiéru, ale také představují designovou záležitost, díky které váš byt prokoukne. Přesvědčte se sami.

Zimní sleva

02.12.2015 13:44

Zimní sleva

Opět můžete využít příležitost a vybrat si z nabídky KASARD interiérové dveře a zárubně se zimní slevou.

Skryté zárubně a dveře Filomuro jsou nejoblíbenější v naší nabídce. Proč? Přijďte se sami přesvědčit o jejich dokonalém designu na letošní 26. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH, kde nesmíme chybět.

V době, kdy letí openspace, vzdušnost a lehkost interiéru, jsou pro vás prosklené dveře jako stvořené. V KASARD vám nabízíme výrobu prosklených dveří na míru. Na výběr máte hned z několika řad interiérových dveří. Kterou si zvolíte vy?

Vybíráte nové interiérové dveře? Pak nezapomeňte také na futra, která jsou stejně důležitá jako samotné dveře. Jsou nejen designovým prvkem, ale především oporou dveří.

Vybíráte moderní dveře do interiéru? Potom se vám určitě budou hodit naše rady, jak rozeznat pravé a levé dveře a přehled moderních dveří, které vám v KASARD vyrobíme na míru.

Interiérové dveře bílé

01.07.2015 10:45

Nemůžete se rozhodnout, jaký dekor dveří zvolit? Doporučujeme vám neutrální bílou, která je a pořád bude velmi trendy.

Zasouvací dveře jsou nejen velmi moderní a elegantní, ale také vám v bytě ušetří spoustu místa. Podívejte se, jaké varianty zasouvacích dveří vám v KASARD nabízíme.


Rychlý kontakt

Obchodní oddělení :

Tel.: 554 252 385, 554 252 164
Fax: 554 252 284
E-mail:


© 2024, RD Rýmařov – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑