Kování na dveře

Kliky

Kliky nejsou součástí standardní dodávky dveří, dodávají se pouze na základě přání a výběrů zákazníků. Na trhu je nepřeberné množství výrobců a dodavatelů vrchního kování. V následujících odkazech je možné si vybrat :

                                           twin , twin-leko , kliky-mt ,www.mp-kovani.cz ,www.cobra-cz.cz, www.actservis.cz


Madla pro posuvné dveře

Typová madla pro posuvné dveře jsou v provedení nikl, mosaz, patina a nerez a jsou součástí ceny příslušenství k posuvným dveřím. Je možné na přání dodat jakékoliv jiné typy madel, které však budou v případě vyšší ceny doceněny.


Zámky

V základní ceně jsou zámky s roztečí 72 mm v provedení pro vložku FAB, obyčejné nebo WC zámky. Vložka FAB není součástí dodávky, je nutné ji vždy přiobjednat. Zakázkově lze dodat zámky s magnetickou střelkou. Požadavky na jiné rozteče zámků nebo na elektrické zámky je nutné předem konzultovat. V nabídce máme také tříbodové zámky, které jsou vhodné pro vstupní dveře do bytů.


Závěsy

Pro falcové dveře jsou v ceně dveřní a zárubňové závěsy v provedení nikl, mosaz nebo patina. Za příplatek je možné dodat závěsy v provedení nikl sat, případně lze barevné provedení řešit pomocí návleků. Jiné typy závěsu lze zajistit na základě požadavku zákazníka.

                                                                                                                                                                        

Pro bezfalcoví dveře standardně dodáváme skryté závěsy Tectus, které jsou seřiditelné ve 3D prostoru. Pomocí těchto závěsů je docíleno perfektního seřízení dveří.

                                                                                                                      

                                                                            


Prahové lišty

Na základě požadavku lze do dveřního křídla zabudovat prahovou lištu, která při zavření křídla utěsní prostor mezi dveřmi a podlahou. Prahová lišta tak nahrazuje  práhy, které se již dnes používají spíše vyjímečně.


Samozavírače

Samozavírače se používají všude tam, kde jsou předepsané projektantem z důvodu požární bezpečnosti nebo jen na základě požadavku zákazníka. Na trhu existuje velké množství samozavíračů, které mohou být uchycené do dveřního křídla nebo do zárubně, případně integrované do dveřního křídla. Pro správně zvolený typ samozavírače je nutné znát předpokládaný počet cyklů zavírání.


Větrací mřížky

Do nevětraných prostorů je možné si objednat provedení dveří s větrací mřížkou. V nabídce máme provedení v eloxu, mosazi, patině, bílé a dřevěné. Mřížka je oboustranná a standardně je umístěna ve spodní části dveří. Je možné ji na přání umístit také v horní části dveřního křídla.


Potřebujete poradit s výběrem? Kontaktujte nás!


RSS

Co je u nás nového?

07 04

Vystavujeme na veletrhu IBF v Brně

I letos vystavujeme na veletrhu IBF, který se koná na brněnském výstavišti. Přijďte si prohlédnout náš stánek Kasard P151.

Archiv novinek

Orientace otvírání dveří a stavební otvory

Nevíte si rady s orientací otvírání dveří a s přípravou stavebních otvorů? Zjistěte více.

Rychlý kontakt

Obchodní oddělení :

Tel.: 554 252 385, 554 252 164
Fax: 554 252 284
E-mail:


© 2021, RD Rýmařov – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑