Obložkové zárubně dveří

Klasické obložkové zárubně jsou používány pro všechny varianty falcových dveří.

Klasické obložkové zárubně

Ve středisku Kasard vyrábíme klasické obložkové zárubně pro všechny typy falcových dveří. Vybírat můžete zárubně laminované, foliované a především výjimečně krásné a propracované zárubně z přírodní dýhy. Zárubně dveří vám dodáme ve standardním nebo atypickém provedení s různým dekorem. Jsme tu pro vás, abychom vyhověli i těm nejnáročnějším požadavkům. Na vaše přání zrealizujeme dodávku bez montáže, nebo s montáží a dopravou.

 

Uvažujete o klasických obložkových zárubních? Kontaktujte nás!

Velikost obložkových zárubní

Obložkové zárubně pro falcové dveře se vyrábí ve dvou provedeních:

  • Dýhované obložky mají ostrou hranu a jejich pohledová šířka je standardně 65 mm.
  • Obložky v laminu a fólii mají standardně rádiusovou hranu a jejich pohledová šířka je 60 mm.

Na zakázku vám však můžeme vyrobit obložky s pohledovou šířkou až 120 mm. Svislé a vodorovné části zárubně přitom spojujeme tzv. na pokos pod úhlem 45° nebo zakázkově na tupo. K pevnému stažení zárubní používáme excentry. Pokud si u nás objednáte pouze obložení stavebního otvoru, tak zvaně slepou zárubeň bez dveřního křídla, dodáme vám zárubně bez závěsů, protiplechů a těsnění.

Dýhované obložky a obložky v laminu a fólii

Zásadní je příprava stavebních otvorů

Obložkové zárubně dveří se standardně instalují na stěnu s tloušťkou minimálně 7 cm a maximálně 55 cm. Zakázkově vám můžeme obložit i prostor s šířkou stěny do 120 cm. Bourací práce ovšem nezajišťujeme a je třeba připravit předepsané rozměry stavebních otvorů. Stavební připravenost však řešíme se zákazníkem při zaměřování. Vždy tak budete znát všechny potřebné údaje. Kromě stavebních otvorů by měly být hotové omítky a podlaha. Zárubně nemůžeme osazovat do prostoru s nevyschlými a jinak nedokončenými stavebními procesy.

V případě obkladů stěn do výše například 1,5 m se musí obklad u stavebního otvoru vynechat (dolepí se po montáži zárubní). Kde je obklad po strop, tam se obklad nemusí vynechávat. Také podlahové lišty se montují až po montáži zárubní.

Dýhované obložky Obložky v laminu a fólii

Dodací lhůta a průběh montáže

Zárubně dveří vyrobíme a dodáme standardně do 6 týdnů. Tato lhůta se různí od ročního období, přičemž přes zimní měsíce se termín dodání zkracuje až na 4 týdny. K termínům ale přistupujeme individuálně, zvláště pokud se jedná o malé nebo urgentní zakázky.

V případě požadavku montáže trvá instalace jedné zárubně dveří přibližně 2 hodiny z důvodu zaschnutí montážní pěny. Instalace je čistá a nehrozí poškození podlahy nebo omítky. V průběhu montáže je však nutné dodržet vhodné klimatické podmínky. Prostředí pro montáž a osazení by mělo mít relativní vlhkost do 65 % a teplota by se měla pohybovat mezi +10 a +40 °C. A také mezi místnosti by neměl být rozdíl teplot větší jak 10°C a rozdíl ve vlhkosti max. 10%.

Podívejte se na realizace obložkových zárubní

Klasické obložkové zárubně

Klasické obložkové zárubně

Kontaktní formulář s telefonem

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.


Orientace otvírání dveří a stavební otvory

Nevíte si rady s orientací otvírání dveří a s přípravou stavebních otvorů? Zjistěte více.

Rychlý kontakt

Obchodní oddělení :

Tel.: 554 252 385, 554 252 164
Fax: 554 252 284
E-mail:


© 2024, RD Rýmařov – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑