Na posuvné dveře myslete už při návrhu domu

07.03.2016 08:10

Nechte si zpracovat cenovou nabídku na posuvné dveře do stěny.

Jsou krásné a nezaberou žádné místo. O čem je řeč? O posuvných dveří do pouzdra. Jsou perfektním řešením do moderních interiérů a do úzkých chodeb. Prostě všude tam, kde není místa nazbyt. Abyste maximálně využili všech výhod těchto dveří, myslete na ně už při stavbě nebo rekonstrukci. Ve stěně na ně totiž musíte udělat místo.

Posuvné dveře do stavebního pouzdra Minimalistické bílé posuvné dveře perfektně sladíte s celým interiérem. Dvoudílné prosklené posuvné dveře Prosklené posuvné dveře nezabírají v interiéru místo. Naopak ho krásně provzdušní.

Kam s nimi? Do jakékoliv stěny

Velkou výhodou posuvných dveří do stavebního pouzdra je, že je můžete instalovat do jakéhokoliv materiálu, tedy nejenom zdiva, ale i sádrokartonu. Je však nutné počítat s posuvnými dveřmi už před rekonstrukcí, v případě novostavby nejlépe již ve fázi projektu.

Pouzdro dveří se instaluje ve fázi hrubé stavby. Je nutné, aby se křídlo dveří mělo kam posouvat - vedle dveří by měla být stěna alespoň tak dlouhá jako dveřní křídlo. V opačném případě je vhodnější vybírat skládací dveře do zárubně.

Výhody posuvných dveří do pouzdra:

  • Křídlo dveří nezabírá v interiéru žádné místo (narozdíl od klasických otočných dveří). Získáte tak mnoho prostoru navíc.
  • Jsou vhodné do všech úzkých chodbiček, kde je více dveří. Neřešíte, jestli do sebe při otevření dveřní křídla nenarážejí.
  • Pouzdro, do kterého se křídlo posouvá, lze instalovat do všech typů stavebních materiálů, včetně sádrokartonu.
  • Bezbariérové řešení interiérových dveří.
Posuvné dveře KASARD Bílé posuvné dveře v kontrastu s černou stěnou působí velmi luxusně.

Nechcete provádět nákladnou rekonstrukci, ale přesto toužíte po elegantních posuvných dveřích? Doporučujeme vám posuvné dveře na stěnu, které nevyžadují stavební úpravy. Spojením nového posuvného systému Minima a kování DIVA, po kterých se pohybuje dveřní křídlo, vzniká jedinečný designový, a přitom funkční doplněk interiéru ve formě dveří.


Galerie posuvných dveří do stavebního pouzdra:

Prosklené posuvné dveře

Dvoudílné posuvné dveře


Rychlý kontakt

Obchodní oddělení :

Tel.: 554 252 385, 554 252 164
Fax: 554 252 284
E-mail:


© 2024, RD Rýmařov – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑