Pusťte si do bytu světlo - interiérovými prosklenými dveřmi

08.07.2015 13:57

Cenovou nabídku na prosklené dveře vám vytvoříme zdarma.

Chcete prosvětlit byt, opticky ho zvětšit, dodat mu šmrnc nebo prostě jen chcete změnu? Interiérové prosklené dveře tohle všechno zvládnou. Máte tolik možností! Ať už zvolíte celoskleněné dveře na míru, nebo se rozhodnete ponechat dřevěný rám se skleněnou výplní, nemůžete udělat chybu. Prosklené dveře jsou totiž nadčasové.


Jednokřídlové prosklené interiérové dveře Interiérové dvoukřídlové prosklené dveře

Dopřejte si eleganci a luxus v podobě interiérových prosklených dveří

Prosklené dveře se hodí především tam, kde nemáte dostatek přirozeného světla. Nejčastěji tedy na chodbách, v předsíních, šatnách a podobně. V našem katalogu dveří máte na výběr z několika typů nejrůznějšího prosklení. V základní ceně jsou vždy skla čirá hladká, kouřová hladká, kůra čirá, grepi a kathedrál klein. Tato skla propouští nejvíce světla, a přitom vypadají velmi efektivně.

Pokud se ale obáváte ztráty soukromí (například v koupelně nebo ložnici), za příplatek dveře osadíme mléčným sklem, které není úplně průhledné, ale dostatečně rozptyluje světlo. Velmi moderní jsou také vitráže, pro které vám zpracujeme individuální kalkulaci.

Prosklené dveře v interiéru Interiérové prosklené dveře

Celoskleněné dveře jako doplněk interiéru

Celoskleněné dveřeKromě interiérových prosklených dveří vám vyrobíme také moderní celoskleněné dveře na míru. Na sklo dveří zvládneme přenést jakýkoliv motiv a vzor podle vašeho přání, a to pomocí digitálního tisku, pískováním nebo gravírováním.

Nemusíte se bát ani jejich odolnosti. Jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla, které vydrží například i náraz dítěte na tříkolce! Pozor ale na údery ostrými předměty. Pokud sklo poškodíte, rozsype se na drobné tupé kousky (podobně jako autosklo), které vás neporaní.

Fotogalerie interiérových prosklených dveří

Interiérové prosklené dveře

Interiérové prosklené dveře

Interiérové prosklené dveře

Interiérové prosklené dveře

Interiérové prosklené dveře

Interiérové prosklené dveře


Rychlý kontakt

Obchodní oddělení :

Tel.: 554 252 385, 554 252 164
Fax: 554 252 284
E-mail:


© 2024, RD Rýmařov – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑